Sekretariatet

 
 
​​
Marianne Brinch Fischer  ​
Marianne Brinch Fischer
Direktør
Mobil 29381750
Direkte 33290941
Emailmbf@gl.org
Hanne Bengtson  
Hanne Bengtson
Sekretær
Direkte 33290942
Emailhtb@gl.org
Uddannelse
Gitte Grønnemose Butler  
Gitte Grønnemose Butler
Uddannelseschef
Mobil 24437292
Direkte 33290934
Emailggb@gl.org
Karin Dircksen  
​Karin Dircksen
Sekretær
Direkte 33290923
Emailkd@gl.org
​Anette Rachlitz  
​Anette Rachlitz
Direkte 33290937
Emailar@gl.org
Morten Bayer  
Morten Bayer
Direkte 33290913
Sine Rønberg Hansen  
Sine Rønberg Hansen
Direkte 33290969
Lene Daring  
Lene Daring
Direkte 33290979
Emailld@gl.org
Område GL-E, kursussekretær
Felícia Braga  
Felícia Braga
Direkte 33290930
Emailfb@gl.org
Område GL-E, kursussekretær
Overenskomst
Claus Schreiner Andersen  
Claus Schreiner Andersen
Forhandlingschef
Mobil 53741973
Direkte 33290921
Charlotte von Bülow  
Charlotte von Bülow
Sekretær, karriererådgivning
Direkte 33290922
Emailcb@gl.org
Tina Barming  
​Tina Barming
Direkte 33290925
Område København og Storkøbenhavn
Kirstine Emborg Bünemann  
Kirstine Emborg Bünemann
Direkte 33290914
Område Ribe og Roskilde-området
Thomas Christensen  
Thomas Christensen
Direkte 33290927
Emailtc@gl.org
Område Frederiksberg, Vestsjælland og Viborg-området
Christian Gynther Hansen  
Christian Gynther Hansen
Direkte 33290923
Område Fyn, ​Sønderjylland og Slesvig
Casper Klink  
​​Casper Klink
Direkte 33290920
Område Nordjylland, Ringkøbing-området og Bornholm
Hanne Krag  
Hanne Krag
Direkte 33290926
Område Frederiksborg og Århus-området
Mikkel Kruse  
Mikkel Kruse
Direkte 33290916
Emailmk@gl.org
Område Vejle og Storstrømsområdet
Jess Rasmussen  
​Jess Rasmussen
Direkte 33290928
Emailjer@gl.org
Område Frederiksborg, Århus-område​t og Grønland
Kommunikation
Lotte Hornholt  
Lotte Hornholt
Tilgængelig for presse uden for alm. arbejdstid
Mobil 21676859
Direkte 33290944
Emaillh@gl.org
Jakob Flygare  
Jakob Flygare
Direkte 33290952
Emailjfl@gl.org
​Lars Prestien  
​Lars Prestien
Direkte 33290946
Emaillp@gl.org
IT
Medlemsservice
Charlotte Pranov  
​Charlotte Pranov
Direkte 33290915​​
Emailchp@gl.org
Økonomiafdeling
Merethe Baastrup  
Merethe Baastrup
Direkte 33290962
Emailmb@gl.org
Eva Christiansen  
​Eva Christiansen
Direkte 33290961
Emaileva@gl.org
Birthe Kjær  
​​Birthe Kjær
Direkte 33290909
Emailbk@gl.org
Betjent og kantine
Viki Feraru  
​​Viki Feraru
Direkte 33290966
Emailevf@gl.org

Emner: Organisation
Interessent: